Eski eşiyle samimi görüntüleri olay olmuştu! Ünlü çift kavga ederken kameralara yakalandı

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları ‘Gigli’ filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı.

Ancak 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından Affleck, Jennifer Garner ile evlenip üç çocuk sahibi olurken; Marck Anthony ile dünaevine giren Lopez’in iki çocuğu olmuştu.

DÜĞÜNLERİ ÜÇ GÜN SÜRDÜ

Garner ile 13 yıllık evliliğini bitiren Affleck ve 2004’te nikah masasına oturduğu Anthnoy’den 2014’te boşanan Lopez, daha sonra başka ilişkiler yaşasalar da; aradıkları mutluluğu bulamamıştı.

İkili, 2021’de ise kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

OTOMOBİLDE GÖRÜNTÜLENDİLER

2005-2018 yılları arasında evli kalan Ben Affleck ile eski eşi Jennifer Garner, geçtiğimiz haftalarda ünlü aktörün otomobilinin içerisinde objektiflere yansıdı. Bir hayli neşeli olan ikiliye, birlikteliklerinden dünyaya gelen kızları Seraphine de eşlik etti.

Samimi bir şekilde görüntülenen ikili, koyu bir sohbete daldı. Arka koltukta oturan Garner, bir ara uzanıp eski eşinin boynuna sarıldı. Affleck de kısa bir süre sonra başını kendisine sarılan Jennifer Garner’ın omuzuna yasladı. O samimi anların ardından Jennifer Garner, Ben Affleck ile vedalaşarak, otomobilden indi.

GERGİN ANLAR!

Bu samimi görüntülerden haftalar sonra, Ben Affleck ile Jennifer Lopez araçlarında tartışırken objektiflere takıldı. Fotoğraflarda Affleck aracının sürücü koltuğunda otururken, Lopez’in onu dinlediği sırada oldukça hareketli bir şekilde el kol hareketleri yaptığı ve yüzünde sinirli bir ifade olduğu görülüyor.

TERS BAKIŞLARI DİKKAT ÇEKTİ

Lopez’in, eşi konuşmaya devam ederken önce öfkeli bir şekilde önüne bakması, sonrasında ise aktöre attığı ters bakışlar dikkat çekti.

İkilinin arasındaki tartışma bilinmese de konunun Ben Affleck’in son zamanlarda eski eşi JenniferGarner’la olan samimiyeti olabileceği düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x