Bodrum’da Kaza Yapan Oyuncu Esra Akkaya Büyük Korku Yaşadı!

Tiyatro, dizi ve film oyuncusu Esra Akkaya, Bodrum’da kaza yaptı. Kazada yaralanan olmadı fakat araçlarda maddi hasar meydana geldi. Kaza Esra Akkaya’nın oğluna büyük korku yarattı.

“Mahalle Muhtarları” dizisisi ile tanıdığımız tiyatro, dizi ve film oyuncusu Esra Akkaya yanında oğlu Can Alex varken trafik kazası yaptı.

Kaza, Muğla’nın Bodrum ilçesi Konacık Mahallesi’nde gerçekleşti. Seyit Onbaşı Caddesi’nde ilerleyen oyuncu Esra Akkaya, Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nden gelen araç ile çarpıştı.

Kaza esnasında araçta oyuncu Esra Akkaya ile Etiyopya’dan evlatlık edindiği 10 yaşındaki oğlu Can Alex bulunuyordu. Kaza oğlu Can Alex’e büyük korku yaşattı. Kazada yaralanma olmadı fakat her iki araçta da maddi hasar meydana geldi.

Oyuncu Esra Akkaya kaza ile ilgili “Allah korudu. Oğlum arabada, o yüzden çok önemliydi. Çok korktu ama canımıza bir şey gelmedi. Dikkatli gitsinler. Ben ana yoldan gidiyorum, tali yoldan birden araba çıkıyor. Durmanın imkanı yok, sadece yavaşlayabilirsin. Allah hepimizi korusun, en çok çocuklarımızı. Çocuk korkudan hâlâ titriyor.” açıklaması yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x