Ahmet Akın’a karşı ‘bağımsız’ garson Ahmet Akın: 3 haftadır işe gitmiyor, telefonu kapalı

Seçim yarışının kıran kırana geçtiği Balıkesir’de CHP Adayı Ahmet Akın’la aynı ad ve soyadını taşıyan bir de bağımsız aday çıktı.

CHP’li Akın isim benzerliği ile kendisine gelecek bazı oyların yön değiştirilmesinin amaçlandığını savunup “Korkudan, şeytanın bile aklına gelmeyecek bir yönteme başvurdular” dedi. Akın, adaşının adaylığını “Balıkesir’i beş yıldır yöneten iktidar temsilcileri tarafından kurulan kirli tezgâh” olarak adlandırırken, Bağımsız aday Ahmet Akın ise kayıp…

Serbestiyet’ten Onur Erkan’ın haberine göre 31 Mart günü pusulada yer alacak olan bağımsız Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın henüz hiçbir seçim çalışması yapmadı. Akın’ın herhangi bir sosyal medya mecrasında bir hesabı da bulunamıyor.

‘KANAAT LOKANTASINDA GECE GARSONU’

Balıkesir yerelinde de tanınmayan Ahmet Akın’ın izi sürüldüğünde ise ilginç bir portre ortaya çıkıyor. Bağımsız aday Ahmet Akın, Balıkesir’in bilindik bir esnaf lokantası olan Kanaat Lokantası’nın gece servisinde garson olarak çalışıyordu.

Kanaat Lokantası çalışanları, Akın’ın yaklaşık 3 haftadır işe gitmediğini söyledi. Kendilerinin de durumdan yeni haberdar olduklarını belirten lokanta çalışanları, Ahmet Akın’ın politikayla ilgili konuşmayan biri olduğunu ifade etti.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x