ABD’de Satanizm Tarikatı İstismar ile Suçlanıyor

ABD’nin Louisiana Eyaleti’nde  ‘Vikingizm’ adlı bir din kuran bir kadın ve ‘üç kocası’ bir kadını kaçırarak kabus dolu günler yaşattı.

Tarikatta bulunan kişiler, 29 yaşındaki lider Hannah Frisby ve ‘üç kocası’ (Caleb Frisby, Justin Cowart, ve James Owens) ile Frisby’nin amcası Tommy Allen.

Otizm ve DEHB (Hiperaktivite bozukluğu) hastası olan kadın, tarikat tarafından cinsel amaçla köle olarak kullanıldı. Hristiyanlığı reddetmeye ve ‘tanrılara bir köpek yavrusu kurban etmeye’ zorlandı.

Tarikatın lideri Frisby, ‘uzun mesafe ilişkisi yaşamak istemediği’ kurban için onlarla birlikte yaşamak zorundaydı. Kurban eve taşındıktan sonra Hristiyanlığı bırakıp onların inançlarını benimsemeye mecbur edildi.

Kurban, kız kardeşinden kendisini kurtarmasını istedi. Kız kardeşin durumu polise bildirmesinin ardından yaşananlar ortaya çıktı.

Frisby; tecavüz, ayinsel eylemler ve kasten yaralama suçlamalarıyla tutuklandı. Şu an cezaevinde tutuluyor. Cowart darp ve tecavüzle suçlandı. Caleb Frisby, darpla suçlandı. Allen ise, aynı şekilde darpla suçlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x